O nas

Edifuny to niezwykłe karty edukacyjne dla dzieci, które przenikają świat nauki i zabawy, stanowiąc nieocenione wsparcie dla rozwoju maluchów już od pierwszych chwil ich życia. Nasze produkty cechuje absolutna perfekcja wykonania, dzięki czemu możesz być pewien/pewna, że będą towarzyszyć Twojemu dziecku przez wiele lat, rozwijając je w najważniejszych dziedzinach życia. W naszym działaniu kieruje nas nie tylko pasja, ale przede wszystkim troska o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo Twojej pociechy. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie jej wspaniałego dzieciństwa, ale także ułatwienie jej startu w dorosłe życie.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem pasjonatów - doświadczonych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i kreatywnych grafików, którzy postanowili połączyć swoje umiejętności, by stworzyć produkt, który nie tylko przyniesie radość, ale także przysłuży się edukacji dzieci. Nasze karty to przyjemna droga do nauki języka angielskiego już od najmłodszych lat. Nasze zaangażowanie w to dzieło jest ogromne, a celem naszej pracy jest dać Twojemu dziecku najlepszy start w przyszłość.

Misja

Misja Edifuny sprowadza się do dostarczania dzieciom zabawek najwyższej jakości, które łączą w sobie edukację i rozrywkę. Nasze karty edukacyjne są nie tylko narzędziem do nauki, ale także sposobem na rozwijanie kreatywności i zdobywanie wiedzy w przyjazny i emocjonujący sposób.

Wizja

Nasza wizja to wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka od najmłodszych lat oraz ułatwianie nauki języka angielskiego. Chcemy, aby każde dziecko miało dostęp do edukacyjnych narzędzi, które pomogą mu osiągnąć sukcesy w przyszłości. Naszym celem jest tworzenie produktów, które staną się nieodłączną częścią dzieciństwa i przyczynią się do tworzenia solidnych podstaw do dalszego rozwoju.

  • Agnieszka

    Chłopakom spodobały się miękkie w dotyku karty Edifuny, ze ślicznymi pastelowymi obrazkami, a ja zwróciłam uwagę na opakowanie w postaci woreczka z ciekawym nadrukiem zamiast standarowanego opakowania tekturowego, które zajmuje zbyt dużo miejsca.

  • Ines

    Mnie od razu urzekły tym, że są wyraziste, kolorowe, ale nie pstrokate, a jak wiecie zawsze zwracam uwagę na takie rzeczy. Dzieciom najwyraźniej też przypadły do gustu, bo w ciągu tego tygodnia chyba nie było dnia, w którym by po nie nie sięgnęły.

  • Dominika

    Karty edukacyjne są rewelacyjne. Bardzo bezpieczne dla dziecka. Jestem dość wybredną osobą jeżeli chodzi o stronę wizualną rzeczy, ale te karty zaskoczyły mnie pozytywnie - najlepsze jakie znalazłam! Są uniwersalne, przyciągające oko. Z pewnością zamówię kolejną kolekcję